Hakkımda

bowl blink

Hayata gözlerimi güneşli bir Pazar sabahı İstanbul’da açtım. Yaşamımın ilk yıllarında, babamın işi dolayısıyla Türkiye’nin pek çok şehrinde yaşama fırsatım oldu. Ardından doğduğum şehre dönerek ortaokul ve lise eğitimimi tamamladım.

Akademik alandaki eğitimime Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde başladım ve Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. Sonrasında İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo Tv Sinema Bölümünde, Yüksek Lisans yaparak akademik alanda çalışmaya devam ettim.

Eğitimimi sürdürürken bir yandan da iş hayatına atıldım. Farklı alanlarda, iş tecrübesi edinme fırsatı buldum. Pek çok belgesel ve film çevirisinin yanında çeşitli reklam, klip ve kısa film projelerinde de çalışma olanağım oldu.

Edindiğim akademik bilgi, katıldığım eğitimler ve iş deneyimlerimi düşününce yaşamım için daha farklı hayaller kurduğum bir noktaya geldim.

Böylece zihin ve beden sağlığı üzerine çeşitli eğitimler almaya başladım ve ardından bu alanlarda danışmanlık ve eğitmenlik görevleri yürütmeye başladım. (Regresyon Terapistliği, İçsel Yolculuk, Astroloji, Meditasyon eğitimleri)

Amacım sorun yaşadığınız konularda sağlıklı düşünce ve davranış kalıpları geliştirmeniz için sizlere yardımcı olmak.

Yaşamda her şey birbiriyle bağlantılıdır. Tıpkı zihin ve beden sağlığımızın birbiriyle bağlantılı olması gibi, bu nedenle holistik yaklaşımı benimsedim.

İletişim için: farkindavedenegede@gmail.com

Not: Bu sitede yapılan paylaşımlar ve çalışma örnekleri kaynak göstermeksizin kopyalanamaz ve paylaşılamaz.